Sparta prý odmítla egyptských 7,5 milionů eur. Jaká suma by ji v případě Stanciua obměkčila?

Sparta prý odmítla egyptských 7,5 milionů eur. Jaká suma by ji v případě Stanciua obměkčila?

Jak zaznělo na serveru aktualne.cz, rumunský špílmachr ve sparťanských službách Nicolae Stanciu měl další nabídku na přestup a tentokráte od mimoevropského klubu.

"O Nica je zájem pořád a jedna nabídka byla velmi konkrétní," uvedl webem aktualne.cz citovaný agent Pavel Zíka. Rumunský tisk doplnil, že se jednalo o nejmenovaný egyptský celek, který měl letenskému "S" nabízet za rumunského špílmachra částku 7,5 milionu eur, čili zhruba 193 milionů korun.

Pakliže by byl bývalý hráč FCSB či Anderlechtu Brusel do Afriky prodán, neměl by se špatně, neboť mu měl zájemce slibovat výdělek 2 miliony eur, ročně, tedy skoro trojnásobek toho, na kolik si přijde v současnosti v české metropoli.

Momentálně pátý tým Fortuna:ligy to však měl odmítnout. Za svého důležitého středopolaře by si Čupr, Kotalík a spol. představovali čásku, která by atakovala hranici 10 milionů eur.

Samotný plejer stále počítá s tím, že ve Spartě zahájí také jaro. "Společně s Nicem jsme usoudili, že momentálně bude pro něj nejlepším řešením, když bude i na jaře pokračovat ve Spartě," uzavřel na webu aktualne.cz manažer ze společnosti Global Sports.