Část sparťanských Ultras vyhrožuje sparťanskému vedení videem po vzoru IS

Část sparťanských Ultras vyhrožuje sparťanskému vedení videem po vzoru IS
OBSAHUJE VIDEO

Jak už se tento týden probíralo nejednou, slavné letenské "S" z Generali arény provedlo po konci podzimní části změnu, která však podle mnohých hlasů není významného rázu. 

Tomáš Rosický povýšil na post sportovního ředitele a Zdeňka Ščasného ponechal v trenérské funkci, ve které přitom nasbíral méně bodů, než jeho osobou odvolaný Andrea Stramaccioni.

Jisté skupině příznivců, která zveřejnila výstražnou video výzvu na YouTube pod účtem Veteranos Pirates 1893, to však nestačí a vyzvala sparťanské vedení k odstoupení.

Titulek zní "Okamžitě odejděte, jestli nemáte se Spartou dobré úmysly!" a v popisku zase najdete slova "Netradičním pojetím vyjádřili svůj pohled na věc a zároveň něco vzkázali majiteli fotbalového klubu AC Sparta Praha. Dle informací některým fanouškům z jedné ACS skupin ruply nervy. Vzhledem k současné aktuální situaci v klubu se nelze divit...někomu to je jedno a jiným zase ne...."

"To, co zde budovalo několik generací sparťanů, jste vy, pane Křetínský, dokázal zlikvidovat s pomocí vašich kamarádů během několika let. Před rokem jste se smáli našemu vyjádření a zmínce o dnu, kde se Sparta ocitla. Stále se válíte smíchy a plácáte se po zádech, jak si to sedne? Během zimní přestávky máte možnost, pane Křetínský, ukázat, že máte dobré úmysly a začít Spartu vést stejně tak dobře a úspěšně, jako vedete své firmy. Žádáme okamžitý odchod všech těch, kteří nesou odpovědnost za to, kde se Sparta nachází. Od vedoucího mužstva až po vedení klubu," zazní v sestříhaném videu starších hooligans Sparty.

Žádán je konec například Adama Kotalíka, Miroslava Baranka nebo Radoslava Kováče. Přítomní zakuklovaní jedincei však nepověděli, co se stane, když nebudou splněny jejich výhrůžné podmínky...

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.