Opava by mohla sáhnout kvůli novému útočníkovi na hanácký Andrův stadion...

V Opavě se pozvolna smiřují s tím, že během právě probíhající zimní přestávky ztratí svého kapitána Nemanju Kuzmanoviče, o něhož projevil vážný zájem sportovní ředitel sousedního Baníku Marek Jankulovski, jenž je se svým cílem v kontaktu již několik měsíců.

Opava by mohla sáhnout kvůli novému útočníkovi na hanácký Andrův stadion...

Do Slezska by mohla přijít náhrada v podobě konžského útočníka Bidje Manzii, jenž se aktuálně nalézá na soupisce hůře postavené Sigmy Olomouc, v jejímž dresu však téměř nehraje, o čemž svědčí pouhé dva podzimní starty a 70 odehraných minut proti Mladé Boleslavi a Jablonci.

Bývalý útočník Sokolova či Dukly, jenž reprezentoval Kongo v mládežnických kategoriích už v Česku působí několik let a v minulém soutěžním ročníku dostával od Václava Jílka mnohem více příležitostí. Ani patnáct tehdejších startů však v žádnou gólovou radost nepřetavil.

Žádné překvapení, že v posledních měsících operoval kolena Nešpora, Yuniese, Dvořáka či Lalkoviče převážně v hanácké juniorce, za kterou se mu během sedmi duelů podařilo dvakrát skórovat.

Kouč momentálně devátého týmu tabulky Ivan Kopecký má nyní do útoku k dispozici také Juřenu, Puškáče, Jurečku či Smmolu, který je spolu se stejně starým Kuzmanovičem nejlepším ligovým střelcem mužstva. Také v jeho případě se však spekuluje o možném odchodu jinam.