S Haškem už se rozloučil i trenér Bohemians. Ten se tak stane druhou zimní posilou Sparty

S Haškem už se rozloučil i trenér Bohemians. Ten se tak stane druhou zimní posilou Sparty

Sparta zatím oznámila jednu zimní posilu, jíž je Švéd Karlsson. Další novou, i když v jeho případě je lepší použít výraz staronovou, bude s největší pravděpodobností pracovitý záložník Bohemians 1905 Martin Hašek mladší.

Syn kouče Klokanů je odchovanecm letenských barev a klubu definitivně zamával až v minulém ročníku. Slavné "S" si však při jeho uvolnění vybojovalo předkuptní právo, což znamená, že i kdyby o něj mělo zájem pět dalších tuzemských značek, Křetínského klub může nabídku vyrovant a hráče si pořídit.

"My jako Bohemka s tím nemůžeme nic udělat. Když k nám před rokem a půl Martin přicházel, Sparta si vyžádala předkupní právo. Opci už uplatnila a čeká se pouze na to, jestli se dohodne s hráčem na podmínkách profesionální smlouvy. A řekněte mi, kolikrát se Sparta s někým z české ligy na smlouvě nedomluvila?," ptal se devětačtyřicetiletý stratég vršovického celku z Ďolíčku, jemuž zůstane v kádru alespoň o dva roky mladší potomek Fiip, který toho na podzim odehrál více, než jeho sourozenec Martin.

Sparta má s třiadvacetiletým středopolařem s minulostí v Pardubicích, Vlašimi či Viktorii Žižkov jednat již od listopadu a jednání se údajně táhla kvůli nesrovnalostem ohledně platových podmínek.

V dresu Bohemians odehrál k tomuto datu 70 soutěžních duelů. Start číslo 71 už by si však mohl připsat v rudém trikotu...