Barcelona řeší defenzivní problém a na užším seznamu okamžité pomoci má i Škrtela

Na katalánském Camp Nou vyhlásil v poslední době poplach a v zimním transferovém okně jisto jistě přijde do Barcelony nový střední obránce.

Barcelona řeší defenzivní problém a na užším seznamu okamžité pomoci má i Škrtela

Protože se špičkovému klubu LaLigy zranil Belgičan Thomas Vermaelen a dlouhodobě mimo hru je také renomovaný Francouz Samuel Umtiti, požadavek zní jasně - Barca hledá pravonohého stopera s velkými zkušenostmi, jenž by byl dostupný na hostování.

Rádiová stanice RAC1 informovala, že se mezi kandidáty nalézá i jméno čtyřiatřicetiletého kapitána slovenského národního mužstva Martina Škrtela, jenž se nalézá na výplatní pásce Fenerbahce Istanbul, za který po svém příchodu z ostrovů za 6 milionů eur odehrál již 66 ligových duelů s bilancí 6 branek.

Bývalý dlouholetý zadák Liverpoolu s minulostí v ruské Premier League má v Turecku smlouvu do léta 2019, což znamená, že by případná domluva nemusela být z říše sci-fi. Tím spíš, že se Fenerbahce v Süper Lig trápí a momentálně předposlední místo je pro celek takového jména až ostudné.

Dalším kandidátem na okamžitou výpomoc je podle stejných informací také stejně starý srbský obránce Branislav Ivanovič, jenž už nějaký čas tvrdí muziku v Zenitu Petrohrad. Také on má bohaté zkušenosti s anglickým prostředím, neboť prošel Chelsea.