Sparta zná své první 3 soupeře v roce 2019. Ani jeden nemá prvoligový status

Sparta zná své první 3 soupeře v roce 2019. Ani jeden nemá prvoligový status

Lehce potápějící se nejslavnější domácí loď, která kotví v letenské Generali aréně a do jarních bojů půjde až z páté pozice, už zná svůj nejbližší program na první týdny roku 2019.

Dovolenou letenští hráči příliš dlouho mít nebudou a již první středu příštího roku se budou realizačnímu týmu hlásit kvůli fyzickým testům hlásit na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze.

Poprvé do akce půjdou svěřenci trenéra Zdeňka Ščasného druhou lednovou středu a stane se tak v Tréninkovém centru na Strahově proti vedoucímu celku druhé nejvyšší soutěže z Českých Budějovic.

Ještě než se letenský kolos odebere na zahraniční soustředění do Španělska, na domácím kolbišti sehraje další dva přípravné duely - jeden proti třetiligovému německému týmu Energii Cottbus a druhý proti Loko Vltavín, který se drží v ČFL na čtvrté pozici.

Na Pyrenejském poloostrově se budou Frýdek, Kanga, Plavšič a spol. připravovat ve dnech 18. ledna až 1. února. V rámci pobytu by měli sehrát další tři přípravné zápasy, a sice v termínech 25., 26. a 31. ledna. Poslední souboj bude současně generálkou na start ligového jara proti Bohemians 1905.

Nejbližší sparťanské týdny:

Začátek zimní přípravy - 3.1.
Testy FTVS – 4.1. a 5.1.
Přípravné utkání: Sparta – SK Dynamo České Budějovice – 9.1. Tréninkové centrum Strahov
Přípravné utkání: FC Energie Cottbus – Sparta, 12.1., 14:00, Stadion der Freundschaft
Přípravné utkání: Sparta – FK Loko Vltavín – 16.1. Tréninkové centrum Strahov
Soustředění, Marbella: 18.1. - 1.2.