Dukla provedla první malou čistku. Kterým třem hráčům ukázal kouč Skuhravý dveře?

Těsně po definitivním završení podzimní části se na dejvické Julisce loučí se třemi hráči, kteří byli na podzim součástí A týmu, který vede od letošního září kouč Roman Skuhravý.

Dukla provedla první malou čistku. Kterým třem hráčům ukázal kouč Skuhravý dveře?

Dukla dává zelenou k odchodu záložníkovi Davidu Bredovi, který byl v metropoli zapůjčen z Jablonce a v dresu pražského celku odehrál běhemi sedmi startů 303 minut čistého času.

Tradiční klub, který se v únorové generálce na ostré jarní souboje utká s vršovickými Klokany, se loučí také s útočníkem Ondřejem Štursou, jenž na šestce hostoval z Viktorie Plzeň a během tří vystoupení strávil na hřištích 164 minut.

Dotyční se tak budou po krátké dovolené hlásit ve svých mateřských klubech a zřejmě budou odesláni na další štaci. Kolegou Rady, Podaného, Hanouska a spol. už navíc nebude ani třiadvacetiletý maďarský zadák Dávid Bobál, který se s vedením dohodl na ukončení spolupráce.

Angažmá v hlavním městě Česka bývalému hráči Honvédu Budapešť nevyšlo, neb ve Fortuna:lize nenastoupil ani na minutu a nominován k ligovému duelu byl pouze ve dvou případech.

"Všem hráčům přejeme hodně štěstí v další sportovní kariéře," zaznělo na oficiálních stránkách momentálně posledního celku prvoligového peletonu, který má stejně bodů jako přesposlední Karviná.