Na čem se bude šéf Slovácka Svědík domlouvat se Slavií a Plzní a koho bude chtít přivést z Jihlavy?

Na čem se bude šéf Slovácka Svědík domlouvat se Slavií a Plzní a koho bude chtít přivést z Jihlavy?

FC Slovácko přezimuje na jedenáctém místě. Protože už na tom bylo v prvoligové tabulce i hůř, příchod nového trenéra Martina Svědíka se zřejmě vyplatil.

A bývalý kouč Pardubic, Jihlavy, Baníku či Mladé Boleslavi by rád poskočil ještě výše, což bude znamenat i notné posílení...

"Uvítal bych do každé řady po jednom fotbalistovi. Ale chci takové, kteří budou mít šanci se hned probojovat do základní sestavy. Talentovaných mladíků je totiž ve Slovácku díky místní akademii dostatek. A taky se budeme domlouvat se Slavií a s Plzní, zda u nás zůstanou i na jaře hostovat Kuchta s Janoškem," prozradil na stránkách sport.cz stratég působící z Uherském Hradišti.

Zájem má také o hráčů z druholigové Vysočiny. "I tam máme některé vyhlédnuté. Zoubele je jedním z nich," neměl problém přiznat čtyřiačtyřicetiletý odborník, jehož vyjádření vyšlo na sport.cz.

Problém by neměl ani se zahraničními posilami. "Cizinci musí být ovšem výrazně lepší než naši hráči. To i já ctím. A optimální je, pokud jsou už v Česku adaptovaní," uzavřel nadřízený Zajíce, Sadílka, Navrátila a spol., který by rád byl po konci základní části ve skupině o sedmé až desáté místo.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.