Nejlepší střelec Klokanů do Slavie? Majitel Bohemians ho v této sezoně nikam nepustí

Jedním z objevů domácí ligové sezony 2018/2019 je pětadvacetiletý reprezentant Bahrajnu Abdulla Yusuf Helal, který nastoupil v základní sestavě vršovických Klokanů desetkrát a na své konto si připsal pět branek, což mu stačí na pozici nejlepšího střelce Haškova souboru.

Nejlepší střelec Klokanů do Slavie? Majitel Bohemians ho v této sezoně nikam nepustí

Dobré výkony útočníka z exotické destinace upoutaly pozornost a dokonce se spekulovalo o tom, že by mohl kolega Maška, Juliše či Schumachera zamířit do sousední Slavie.

Zmiňována byla i možná výměna, která by zahrnovala stopera Lukáše Pokorného, jehož už Jaroslav Tvrdík vidí v Ďolíčku.

U Botiče se na podobná slova ovšem dívají skepticky a o svého útočníka číslo 1, který v minulosti sázel branky za bahrajnské kluby Muharraq a East Riffa, přijít nechtějí...

"O Lukáše Pokorného máme zájem, jeho hostování se finalizuje," pronesl na adresu šestadvacetinásobného reprezentanta své země tiskový mluvčí zelenobílého celku Petr Tomášek.

Co se týče Yusufa, pár týdnů zpět měl majitel Dariusz Jakubowicz prohlásit, že v této sezoně Bohemku neopustí. To, zda se tak stane, ukáže až čas. Jisté je, že Klokani nejspíš přijdou o Martina Haška mladšího, jenž jedná o osobních podmínkách se Spartou.