První žižkovská posila přichází z Ďolíčku s velkými slovy: Věhlasem možná Viktoria patří do TOP 5 v celé republice

Poslední tým druholigového peletonu sídlící pod žižkovským televizním vysílačem ulovil první zimní posilu, která přichází na Prahu 3 z vršovického Ďolíčku.

První žižkovská posila přichází z Ďolíčku s velkými slovy: Věhlasem možná Viktoria patří do TOP 5 v celé republice

Viktoria Žižkov, na jejíž soupisce lze nalézt jména jako Musa, Batioja, Podrazký, Žežulka, Opluštil či Švejdík, potvrdila tento týden příchod třiadvacetiletého defenzivního hráče Petra Rotheho, který je odchovancem Bohemians 1905.

Nová akvizice, jež byla v minulosti v Ďolíčku kapitánem tamní dorostenecké devatenáctky, přichází do klubu díky novému kouči Viktorie Miloši Sazimovi, který ho vedl předminulou sezonu v Olympii Praha.

Protože čekají žižkovský celek tuhé boje o záchranu, nesmlouvavý zadák s výbornou hrou hlavou při standardních situacích, kterému se vždy líbila hra Josefa Jindříška, by se mohl hodit.

"Přicházím pomoci tradičnímu klubu ve svízelné situaci. Vím dobře, do čeho jdu. Jsem přesvědčen, že klub, který svým věhlasem patří možná do TOP 5 v celé republice, pod vedením tvrdé ruky trenéra Sazimy nesestoupí," vzkázal na stránkách fkvz.cz sebevědomý mladík, jehož konto zatím nezdobí ani jeden prvoligový start.

Protože do začátku zimní přípravy zbývají zhruba dva týdny, další nové tváře by měly následovat.