Zimní posily pro Galatasaray? Od známé tváře z Chelsea, přes rychlíka Sevilly, až po kometu z Dunajské Stredy

Aktuálně až pátý tým turecké nejvyšší soutěže Galatasaray Istanbul si podle server Fotospor vyhlédl čtyři zimní posily, které by ho ale mohly stát pouze 6 milionů eur.

Zimní posily pro Galatasaray? Od známé tváře z Chelsea, přes rychlíka Sevilly, až po kometu z Dunajské Stredy

Obranu by mohl vyztužit zkušený anglický stoper Gary Cahill, který má s Chelsea kontrakt už jen na šest měsíců a manažer Maurizio Sarri s ním vůbec nepočítá, což mu také před pár týdny oznámil.

Fatihem Terimem vedená značka, jejíž soupiska čítá i tváře jako Feghouli, Nagatomo či Maicon, má v hledáčku také pětadvacetiletého defenzivního univerzála z Brazílie Gregoreho, který hraje za EC Bahía. Ten by nemusel stát mnoho, píše se jen o dvou milionech eur.

Pokud jde o ofenzivu, istanbulského obra zaujal kolumbijský rychlík s minulostí v Sampdorii Janov Luis Muriel, který se v Seville nemůže prosadit a příliš startů v LaLize k tomuto datu nenasbíral. V jeho případě by navíc mohlo jít o hostování.

Nejdražší akvizicí by se tak mohl stát jednadvacetiletý mladík z Pobřeží slonoviny Vakoun Issouf Bayo, který momentálně pálí za slovenskou Dunajskou Stredu, která je i díky jeho příspěvkům na velmi lichotivé druhé pozici. Autor deseti ligových tref, jenž před slovenskou štací operoval v Tunisu, by mohl jít za lepším za 3,5 milionu eur.