Ani Škrtel, ani Ivanovič. Barca vsadila na koncepčnější řešení. Jakého stopera přivedla?

Ani Škrtel, ani Ivanovič. Barca vsadila na koncepčnější řešení. Jakého stopera přivedla?

Sportovní média se v poslední době zabývala nekomfortní situací Barcelony, která po zranění dvou středních obránců Samuela Umtitiho a Thomase Vermaelena hledala dočasnou výpomoc.

I kvůli této skutečnosti byli s katalánským gigantem spojováni veteráni, kteří aktuálně hrají fotbal na východě Eropy. Konkrétně Branislav Ivanovič ze Zenitu Petrohrad či Martin Škrtel z Fenerbahce Istanbul.

Na Camp Nou však nakonec zvolili koncepčnější řečení a vsadili na jistotu, kterou si vzali přímo z LaLigy. Na mysli máme šestadvacetiletého kolumbijského stopera Jeisona Murilla, který dosud oblékal trikot konkurenční Valencie, za níž toho ovšem letos na podzim příliš neodehrál.

Jihoameričan sminulostí v Granadě, Cádizu či Las Palmas dorazí na barcelonskou adresu na půlroční hostování do konce soutěžního ročníku 2018/2019, s tím, že na konci sezony se uvidí, zdali bude uplatněna opce, nebo ne.

Pakliže by se Ernesto Valverde rozhodl, že by chtěl s kmenovým hráčem Interu Milán spolupracovat i nadále, barcelonské vedení by muselo Nerazzurri zaplatit 25 milionů eur.