Hummels jednou nohou na odchodu? Jisté obavy tu jsou, přiznávají v Bayernu

Hummels jednou nohou na odchodu? Jisté obavy tu jsou, přiznávají v Bayernu

Není to tak dávno, co třicetiletý obránce slavného Bayernu požádal o osobní setkání s vedením klubu. Předmětem vyjednávání mělo být podle prvních informací opuštění klubu a přijetí nabídky z Premier League.

Podobné zprávy nejsou nikdy potěšivé, což platí zejména v případech, pokud se jedná o jednoho z vašich nejlepších hráčů, který vyztužuje defenzivní řady týmů.

Za Bayern k nám hovořil Karl-Heinz Rummenigge, jenž prozradil, jak se věci mají a k jakému závěru se po setkání s obráncem došlo.

„Mats nás poprosil, jestli bychom se mohli sejít někde v ústranní. I když má tento klub velice rád, jsou tu věci, s nimiž není spokojený, a proto se nás rozhodl kontaktovat,“ vysvětloval.

„Ačkoliv zatím není zřejmé, co přinese naše budoucnost, nastínili jsme mu situaci, v jaké se nacházíme, i to, jak je pro nás důležitý,“ pokračoval výkonný ředitel bavorského celku.

„Nakonec se nám podařilo dojít ke vzájemné dohodě. Mats s námi během jarní části sezony zůstane a na konci ročníku se k této situaci ještě vrátíme, abychom ji dořešili,“ uzavřel, přičemž si nebyl jistý, zdali svou oporu zadních řad ztratí, nebo jestli se mu během té doby podaří ji přesvědčit zůstat.