Další „podvrh“ v podání Realu? Pérez si údajně zažádal v Lize mistrů o Ajax a také ho dostal

Již několikrát v minulosti se spekulovalo o tom, že má vlastník slavného Realu Madrid v rukávu několik trumfů, jakými dokáže ovlivnit soutěžní losy nebo vývoje zápasů, přičemž podobné téma nám nyní otevřel i jeden známý zahraniční novinář.

Další „podvrh“ v podání Realu? Pérez si údajně zažádal v Lize mistrů o Ajax a také ho dostal

Jorge Ramos y su Banda je tím mužem, který nahlédl za oponu jindy neodhalitelných věcí, jimž se nestačil sám divit. Dle jeho slov byl los Ligy mistrů celý zfalšovaný, a to hlavně natolik, aby vše vyznělo ve prospěch Bílého baletu.  

„Celé je to podvrh!“ prohlásil uruguayský reportér na stanici ESPN, jenž se nebál obhajovat i jakýmsi důkazem. „Mám známého, který se pohybuje ve velké blízkosti k Pérezovi,“ prohlašoval, ačkoliv více nám k tomu již neřekl.

Jediným faktem tedy pro něho byla jenom kopie zprávy, jíž mu zaslal tento přítel. V ní je zaznamenáno jednání šéfa Realu, co tento plán zorganizoval pět dní přes losem Ligy mistrů ve švýcarském Nyonu.

Aktuální případ navazuje na scénář, jaký dovedl Luku Modriče k zisku jeho prvního Zlatého míče vůbec, čímž sesadil po desetiletém panování z trůnu dvojici Messi - Ronaldo. Tentýž novinář (a nejen on) si je jistý, že kdyby byl CR7 stále v Madridu, ta cena by byla jeho.

Vzhledem k nahromaděným událostem je velice brzo učinit nějaký závěr. Je jisté, že se daná věc bude ještě přezkoumávat, avšak jak dlouho to potrvá či jak se bude Florentino bránit, to nám zatím zůstává skryto. V žádném případě se toto odhalení nedotkne již naplánované dvouzápasové bitvy mezi Realem a Ajaxem.