Starosti pro Arsenal. Bez Mchitarjana se bude muset dlouho obejít. Zlomil si kost v noze

Fotbalisté Arsenalu se nebudou moci nějakou dobu spolehnout na pomoc Henrikha Mchitarjana. Ofenzivní fotbalista si totiž od fotbalu ze zdravotních důvodů několik týdnů odpočine. 

Starosti pro Arsenal. Bez Mchitarjana se bude muset dlouho obejít.  Zlomil si kost v noze

Odhadovaná doba rekonvalescence činí zhruba šest týdnů. Za vše může zranění, které si Mchitarjan přivodil v zápase Carabao Cupu. Arsenal tak nejen, že prohrál s městským rivalem Tottenhamem 0:2, ale přišel i o jednu z opor své ofenzivy. 

Zranění arménského reprezentanta je bohužel pro Arsenal vážnějšího rázu, jde o zlomeninu zánártní kosti v pravé noze. Devětadvacetiletý fotbalista bude muset na kopanou zapomenout zhruba na šest týdnů. 

Zrovna v následujícím období půjde pro Arsenal zřejmě o značně citelnou ztrátu. Mchitarjan totiž nejspíš přijde mimo jiných i o ligové zápasy proti Liverpoolu, Chelsea a Manchesteru City, které na "Kanonýry" od konce prosince do začátku února čekají. 

Nejbližší utkání, které Arsenal čeká, odehrají Londýňané už ve středu na hřišti Brightonu. Kouč Unai Emer v něm kromě Mchitarjana bude muset oželet i řadu defenzivních fotbalistů, naopak po zranění se vrací Laurent Koscielny a k dispozici by mohl být už i Shkodran Mustafi.