Brzy se možná znovu sejdou v jednom klubu staří známí Fabregas a Henry. Tentokrát ale jako hráč a trenér

Jedním z hráčů, jejichž budoucnost je teď intenzivně propíraná jak mezi fanoušky, tak v médiích, je Cesc Fabregas. Do řady zájemců o jeho služby v poslední době přibyl další zajímavý klub.

Brzy se možná znovu sejdou v jednom klubu staří známí Fabregas a Henry. Tentokrát ale jako hráč a trenér

Bude se Fabregas, kterému v červnu končí smlouva v londýnské Chelsea, stěhovat do milánského AC, nebo třeba Paříže? To jsou kluby, v souvislosti s nimiž se jméno španělského fotbalisty v posledních týdnech skloňovalo asi nejvíc. Je tale nakonec možné, že vše dopadne úplně jinak.

Do Francie by to sice bylo, ale novým působištěm zkušeného záložníka by mohlo být Monaco. Jde sice o klub, který v současnosti bojuje o holé přežití v nejvyšší francouzské soutěži, ale Fabregas by se tu sešel se svým známým.

Tím není nikdo jiný než bývalý francouzský reprezentant Thierry Henry, s nímž Fabregas válel v jednom dresu v dobách, kdy oba působili v londýnském Arsenalu. Společně hráli i v Barceloně.

A právě i na staré přátelství spoléhá podle Evening Standard Henry a věří, že právě Fabregasovy bohaté zkušenosti, ale stále i kvalita by mohly jeho týmu pomoct v boji o záchranu.