Chorý o sváteční dietě a konkurenci do útoku: Nebojím se toho, i na nějakém cukroví si smlsnu

Jsou svátky, a tak je předem jasné, že se na nějaké přísné diety zase tolik nehledí. To nám potvrdil i mladý plzeňský útočník Tomáš Chorý, který se nějakým dobrotám podobně jako ostatní také neubrání.

Chorý o sváteční dietě a konkurenci do útoku: Nebojím se toho, i na nějakém cukroví si smlsnu

Bez dvou centimetrů rovné dva metry vysoký snajpr si užívá zaslouženou dovolenou, která nepotrvá dlouho, neboť se člověk ani nenaděje a už je tu zimní příprava.

„Je škoda, že podzim skončil, protože jsem zrovna chytil formu, ale ten odpočinek jsme už také potřebovali,“ nechal se slyšet třiadvacetiletý hráč, jenž přebral na hrotu útoku místo po zraněném Michaelovi Krmenčíkovi.

Otázka bude, jak se jeho situace změní poté, co se do sestavy vrátí Marek Bakoš, který se vypravil na půlroční hostování do Spartaku Trnava. Podle posledních zpráv by měly být jeho zkušenosti upřednostněny před mladým potenciálem.

„Něco jsem o tom slyšel, ale na podobné prognózy je podle mě ještě poněkud brzy. Těch zápasů nás čeká opravdu hodně a rotace se sestavou je vždy potřeba. Pro mě je důležité vědět, že mi trenér věří, což se potvrdilo i v časech, kdy jsem tolik gólů nedával,“ odpovídá.

Pavlovi Vrbovi možná napoví i zimní soustředění. Vše začne již 8. ledna, když se Viktoria utká s Ústí nad Orlicí, a poté hned 12. a 17. ledna se Sokolovem a Ústím nad Labem.

„Je pravda, že se člověk nesmí nechat unést tou sváteční náladou, ale na druhou stranu jsou Vánoce. Nebojím se toho, i na nějakém cukroví si smlsnu. Podstatné je to pak zase vypotit. Já osobně to ventiluji tenisem, florbalem nebo malou kopanou,“ doplnil.