United už prý ví, kdo je bude od příští sezóny trénovat a Pochettino to není

United už prý ví, kdo je bude od příští sezóny trénovat a Pochettino to není

Vedení Manchesteru United už se podle informací deníku ESPN rozhodlo, kdo bude tým trénovat po odchodu Nora Solskjaera, který tým dočasně vede do léta 2019 po odchodu portugalského kouče Mourinha. Novým trenérem "Rudých ďáblů" se má údajně stát současný trenér Juventusu Turín Massimiliano Allegri, jenž trénuje italský klub od roku 2014 a zatím v každé sezóně s ním získal titul v Serii A.

Právě vítezná aura a energie je něco, co podle fanoušků i anglických médií v současnosti United potřebují nejvíce. Původně chtěl Manchester United nejvíc trenéra Tottenhamu Mauricia Pochettina. Zájem o jeho odchod z Londýna však není ze strany Tottenhamu, ani ze strany samotného manažera.

Pochettino tedy United s největší pravděpodobností trénovat nebude. To Allegri by o angažmá na severu Anglie zájem údajně měl. Již několikrát v rozhovorech prohlásil, že by si jednou rád zkusil trénovat anglickou Premier League a koučování Manchesteru United by pro něj mohlo být ideální výzvou po úspěšných letech v turínském Juventusu, do kterého Allegri letos v létě přivedl Cristiana Ronalda.

Solskjaerovi se zatím s United daří, tým dokázal vyhrát první dva soutěžní zápasy pod ním a v kabině panuje skvělá atmosféra. Jeho trvalé angažmá u klubu však není příliš pravděpodobné, Solskjaer se chce vrátit do norského Molde, ze kterého byl "Rudým ďáblům" dočasně vypůjčen.