Co se stalo s hvězdou minulosti Nasrim? Od ledna má hrát znovu Premier League

Co se stalo s hvězdou minulosti Nasrim? Od ledna má hrát znovu Premier League

Asi všichni si pamatují časy, kdy hrál Samir Nasri za Arsenal a byl jedním z nejlepších záložníků celé Premier League. Nyní je Nasrimu 31 let a do elitní soutěže se má vrátit. Podle deníku Mirror mu West Ham nabídl smlouvu ve výši 80 tisíc britských liber týdně a francouzský záložník není proti. Naposledy hrál za turecký Antalyaspor.

Nasri byl ve své době jedním z nejžádanějších záložníků Evropy. Jeho seniorská kariéra začala v roce 2004 ve francouzském Marseille, odkud zamířil v roce 2008 za 12 milion liber do Arsenalu, kde prožil tři nejlepší sezóny svého života. V sezóně 2010/11 jeho forma vyeskalovala a Nasri během ní získal třikrát ocenění pro hráče měsíce nejvyšší anglické soutěže.

Na konci sezóny se navíc dostal do týmum sezóny Premier League a na konci srpna 2011 bylo oznámeno, že přestupuje za 25 milionů liber do konkurečního Manchesteru City. Fanoušci Arsenalu ho začali nenávidět. V Manchesteru City navíc jeho výkony začaly klesat a Nasri už se dál neposouval. Za City sice odehrál 124 ligových zápasů a získal dva ligové tituly, nikdy pro tým ale nebyl tak klíčový, jako mezi lety 2008 a 2011 pro Arsenal.

Nyní se má do města, kde se nejvíc prosadil vrátit. Ve West Hamu bude údajně mít jistotu základní sestavy a plnou důvěru trenéra Pellegriniho. Loňskou sezónu strávil Nasri v tureckém Antalyasporu, odehrál však pouhých osm ligových zápasů.