Messimu se stýská. Který hráč a který trenér mu v Barceloně chybí?

Messimu se stýská. Který hráč a který trenér mu v Barceloně chybí?

Lionel Messi je nyní kapitán a nejlepší hráč Barcelony, týmu zkrátka šéfuje. Přiznává však, že mu chybí časy, kdy byl mladší a měl okolo sebe mnohem více kvalitních a legendárních spoluhráčů. A to včetně trenéra. Kdo mu ale konkrétně chybí nejvíce?

Messimu samozřejmě nejvíce chybí časy, kdy katalánský velkoklub trénoval Pep Guardiola. Ten v roce 2012 rezignoval a o rok později podepsal smlouvu v Bayernu, od roku 2016 trénuje Manchester City. S Barcelonou vyhrál dvakrát Ligu mistrů a dominoval až na poslední sezónu i v La Lize.

"Samozřejmě, je to velmi složité. Ale byl bych velmi rád, kdyby se podařilo to, že se Pep vrátí na Camp Nou," doufá Messi. Z hráčů mu ale překvapivě nejvíce neschází nikdo z legendárních jmen Iniesta, Xavi či Puyol, nýbrž Neymar. Důvod je jednoduchý. Tito hráči opustili Barcelonu až ke konci kariéry, kdežto Neymar odešel do Paříže v tom nejlepším věku.

"S Neymarem jsme přátelé, zažili jsme ve fotbale krásné chvíle. Ale nechápu, jak mohl odejít do Paříže," stýská se Messimu. "Vím, že Paříž nedovolí, aby se vrátil. Možná by ani nechtěl. Ale bylo by super, kdybych si s ním ještě někdy zahrál," doufá argentinská superstar...