Sparta využila předkupní právo a Hašek mladší se vrací domů. Nastal ten správný čas ho získat zpátky, komentoval Ščasný

Sparta využila předkupní právo a Hašek mladší se vrací domů. Nastal ten správný čas ho získat zpátky, komentoval Ščasný

Sparta nám v čele se Zdeňkem Ščasným v rámci zimního přestupového období slíbila nové posily a svůj slib také plní. Druhým v pořadí po rychlém švédském křídelním expresu je Martin Hašek mladší.

Syn současného trenéra Bohemians přišel ke Klokanům právě od pražského celku, který jej tehdy ještě aktivně nevyužíval, a proto mu chtěl dát šanci se rozehrát v Ďolíčku. To, co se původně jevilo jako hostování, se ale v sezoně 2017/18 nakonec změnilo v trvalý přestup.

Martin Hašek přitom v dresu Bohemky nastoupil do 64 zápasů, ve kterých se osmkrát zapsal do střelecké listiny, čímž na sebe začal nahlas upozorňovat. Jeho letošní jízda byla z velké části zbrzděna zraněným kolenem, kvůli čemuž nastoupil jen do dvou utkání. Ani to Letenským však nebránilo, aby na hráče využili předkupní právo. 

„Dlouhodobě jsme sledovali Martinovu výkonnost a nyní jsme došli k závěru, že nastal správný čas k jeho přesunu zpět na Spartu,“ potvrdil na stránkách irozhlas.cz své nadšení kormidelník klubu Zdeněk Ščasný, jenž už jistě má představu, s kým v záloze by mladého navrátilce spároval.

A radostí se netajil ani sám hráč. „Chtěl jsem se v kariéře posunout dál. V Bohemce jsem zažil krásné časy, moc si toho vážím a chtěl bych na dálku ještě jednou poděkovat za vše, co jsem tam zažil. Je to ale menší klub s menšími ambicemi. Cítil jsem, že je na čase se posunout do většího klubu s většími ambicemi. Sparta je obrovský klub s obrovskými ambicemi. V tomhle směru jsem moc spokojený,“ citoval oficiální klubový web slova své nové posily.