Přestupové cíle Mourinha? Ty nechci, jsou moc staří, prohlašuje sebevědomě Solskjaer

Přestupové cíle Mourinha? Ty nechci, jsou moc staří, prohlašuje sebevědomě Solskjaer

Stejně jako ostatní kluby, i United musí v lednu řešit zimní přestupy. Jejich manažerem je sice zastupující Solskjaer, i jemu však dalo vedení "Rudých ďáblů" v případě řešení zimních příchodů a odchodů plné pravomoce. S informací přišel britský deník Express, který je v Anglii známý tím, že především o klubech ze severu má vždy zákulisní informace jako první.

Mourinho označil již během podzimní části Premier League za hlavní cíle lednového přestupového období Ivana Perišiče a Tobyho Alderweirelda. Ty však Solskjaer vůbec nechce. Jsou podle něj totiž příliš staří, a tedy neperspektivní. Alderweireldovi, jenž hraje za londýnský Tottenham je devětadvacet let, Perišičovi, který je od roku 2015 hráčem Interu, bude v únoru třicet.

Oba hráči byli letos na mistrovství světa a ani jedna ze zemí těchto bývalých přestupových cílů United si navzdory své malé velikosti nevedla vůbec špatně. Chorvati to dotáhli až do finále, kde podlehli suverénní Francii, Belgie pak brala bronz za výhru v zápase o třetí místo nad Anglií. 

Podle zdrojů deníku Express se Solskjaer chce zaměřit na získání talentovaných hráčů, kteří mají pomyslný zenit své kariéry teprve před sebou. Žádná konkrétní jména však neuvádí, a tak můžeme pouze spekulovat o jménech, jako jsou Pulisic, Sessegnon, nebo také Kimmich, o němž se v souvislosti s United mluvilo již v létě.