Chtěl jsem ho zabít, říká rozzlobený Ranieri o svém hráči

Velké rozhořčení neskrýval navzdory výhře po zápase nad Huddersfieldem hlavní trenér Fulhamu Claudio Ranieri. Fulha dokázal zvítězit, když jediný gól v zápase vstřelil v nastaveném čase druhého poločasu srsbký útočník Aleksandar Mitrovič. PO zápase se však řešila úplně jiná situace.

Chtěl jsem ho zabít, říká rozzlobený Ranieri o svém hráči

V 82. minutě totiž Fulham za bezbrankového stavu zahrával penaltu a ty ve Fulhamu kope výhradně Mitrovič. Míč si však vzal Aboubakar Kamara a odmítal ho Mitrovičovi dát a to i přesto, že Ranieri z lavičky křičel, ať penaltu kope Mitrovič. Když Kamara penaltu nedal, věděl, že je zle. A také ano, Ranieri si s ním na pozápasové tiskové konferenci nebral žádné servítky.

„Všechno jsem mu řekl, řekl jsem mu ať nechá míč Mitrovičovi. Je to neskutečné, co udělal. Neukázal ani špetku respektu ke mně, ke svým spoluhráčům, ale také k fanouškům. Chtěl jsem ho zabít, to není normální, to není možné co udělal,“ prohlásil Ranieri. Pouze malou zápatou mu je, že nakonec jeho tým přece jenom vyhrál, jinak by na tom Kamara byl mnohem hůř.

Aboubakar Kamara přišel do Fulhamu loni v létě z francouzského Amiens. Jako útočník dal za londýnský klub 10 gólů ve 44 zápasech, do kterých nastoupil. V případě reprezentace se ještě stále může rozhodnout mezi Francií a Mauriciem.