Udělá Chelsea stejnou chybu jako City se Sanchem? Vycházející hvězda je v hledáčku Bayernu

Udělá Chelsea stejnou chybu jako City se Sanchem? Vycházející hvězda je v hledáčku Bayernu

Mnoho mladých anglických hráčů míří hledat štěstí do německé bundesligy. Oxford, Nelson, ale také Jadon Sancho. Dalším mladíkem, který by mohl do Německa zamířit, je Callum Hudson-Odoi, jenž v současnosti hájí barvy londýnské Chelsea. Hudson-Odoi se narodil v roce 2000, tedy ve stejném roce jako Jadon Sancho, který prožívá životní sezónu v dresu Dortmundu, kam odešel z Manchesteru City.

O Hudsona-Odoie má ale zájem mnichovský Bayern a Chelsea stojí na rozcestí. Hráč chce více času na hřišti. Prodat ho by mohla být stejná "chyba", jakou udělali City se Sanchem. V Německu navíc v sérii dvou hostování působil také Reece Oxford, kterého West Ham poslal do Borussie Mönchengladbach.

Hudson-Odoi zatím během celé kariéry za nikoho jiného než za Chelsea nenastoupil. V mládežnických kategoriích reprezentuje rodnou Anglii, ačkoliv může reprezentovat také Ghanu, rodnou zemi svých rodičů.

Naplno se do základní sestavy londýnského celku začal Hudson-Odoi prosazovat během této sezóny. Na konci listopadu dal v zápase Evropské ligy svůj první soutěžní gól v seniorské kategorii PAOKu Soluň.