Isco dostal od Realu ultimátum, situace se vyostřuje

Isco dostal od Realu ultimátum, situace se vyostřuje

Šestadvacetiletý španělský záložník Isco dostal podle deníku ABC od vedení Realu Madrid ultimátum. Musí co nejrychleji zlepšit své výkony, jinak bude prodán. Vedení Realu, v čele s Florentinem Pérezem, si uvědomuje, že Isco je jedním z nejlépe placených hráčů týmu a od Isca tedy žádá odpovídající výkony. Sám Isco z klubu odejít nechce.

Isco přišel do Realu Madrid v roce 2013 za 30 milionů eur z Málagy, která tehdy ve Španělsku patřila mezi ty lepší týmy. V dresu "Bílého baletu" odehrál Isco doposud 258 zápasů, ve kterých vstřelil 45 gólů. Hned po příchodu bylo jeho hlavním úkolem nahradit Mesuta Özila, jenž odešel do londýnského Arsenalu.

Až do začátku letošní sezóny hrál Isco v realu pravidelně, po odchodu trenéra Zidana má však s prosazením do základní sestavy Realu problém a v této sezóně zasáhl do pouhých 11 zápasů španělské La Ligy. S Realem vyhrál celkem čtyřikrát Ligu mistrů, španělskou La Ligu ale pouze jednou. V sezóně 2016/17 se dostal do týmu sezóny Ligy mistrů.

Pérez mu dal jasný signál, že v klubu Isco zůstat může, ale chce od výrazné zlepšení. Pokud k němu nedojde do konce ledna, bude pravděpodobně na konci přestupového období prodán. Zájemců je hned několik, mezi nimi napříkjlad Chelsea, Bayern Mnichov, nebo italská Neapol.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.