Icardi chce přestoupit, ne však do Realu. Rád by hrál v tomto anglickém týmu!

Icardi chce přestoupit, ne však do Realu. Rád by hrál v tomto anglickém týmu!

Mauro Icardi byl po celý rok, bez ohledu na to, zda je nebo není přestupové období, spojován s odchodem z Interu Milán. O argentinského útočníka se nejvíce zajímal Real Madrid, nakonec by ale vše mohlo skončit úplně jinak. A třeba už i v lednu.

Icardi jako mladík působil v Barceloně, tam se ale neprosadil a zamířil do italské Sampdorie. Tam se ale zlepšil a po roce v A týmu přestoupil do Interu Milán, kde se z něj postupně stal nejlepší střelec, kapitán a také nejlepší hráč. Působí zde už šestou sezónu. Jeho časy na San Siru se ale podle všeho chýlí ke konci.

O reprezentací přehlíženého kanonýra stál vždy hlavně Real Madrid. Zejména po odchodu Cristiana Ronalda se zdálo, že Icardi odejde na San Bernabeu. Tomu se tak ale nestalo. Hovoří se však, že Real transfer pouze odložil a že o hráče bude usilovat v lednu nebo další rok v létě. 

Icardi se ale do Španělska vracet nechce. Podle svých slov by raději působil v Anglii. Konkrétně by rád přestoupil do Manchesteru United. Nejspíše ale k transferu dojde až v létě, neboť není vůbec jasné, kdo povede tým na jaře a kdo v další sezóně. Může to být Ole Gunnar Solksjaer, ale i někdo jiný...

 

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.