Kdybychom chtěli, mohli jsme v létě koupit Ronalda, pyšní se ředitel Interu

Kdybychom chtěli, mohli jsme v létě koupit Ronalda, pyšní se ředitel Interu

Přestupem roku byl bez pochyby odchod tehdejšího držitele Zlatého míče, vítěze Ligy mistrů a mistra Evropy Cristiana Ronalda z Realu Madrid do Juventusu Turín. Vše ale mohlo být jinak. Ronaldo měl blízko i k jinému italskému klubu...

Konkrétně k Interu Milán. Ten později v létě usiloval i Lionela Messiho, přestup se ale nezdařil. Nyní z úst majitele Nerazzuri vyšlo, že ještě před přestupem Cristiana ke Staré dámě byl hráč s týmem v kontaktu. A co víc, k přestupu nedošlo prý proto, že Inter nechtěl!

Sportovní ředitel milánského týmu Piero Ausillo si je jistý, že klub si v létě mohl dovolit to, aby angažoval takovou superhvězdu. Interu byl prý naprosto dostupný. Jenže Inter Milán jej nakonec nekoupil, čehož nyní může litovat.

Současný nejlepší střelec Serie A Cristiano Ronaldo odešel do Juventusu v létě za částku přes 100 milionů euro, předtím působil v Realu Madrid, kde během devíti let vyhrál čtyřikrát Ligu mistrů. O to nyní usiluje i s Juventusem, kde postoupil do osmifinále. Hlavně se ale Stará dáma vyhřívá na špičce italské ligy a je velmi nepravděpodobné, že by ještě o titul přišla.