Ofenzivní ztráta Sparty? V Šuralově případě to nyní podle jeho agenta vypadá na Turecko

Ofenzivní ztráta Sparty? V Šuralově případě to nyní podle jeho agenta vypadá na Turecko

Jedním z hráčů, kteří jsou spojováni se zimním odchodem ze Sparty, je i osmadvacetiletý útočník Josef Šural, jenž je součástí letenské značky od úvodu roku 2016, čili necelé tři roky.

Bývalý hráč Zbrojovky Brno či Slovanu Liberec byl v poslední době mediálně posílán i do MLS, kam se nově přesunuli například Zdeněk Ondrášek či Ján Greguš, nicméně v případě svěřence trenéra Zdeňka Ščasného už dotyčná varianta padla...

"V MLS jednáme i o dalších hráčích, ale odchod Pepy Šurala do New Yorku je už pasé, tam jsme narazili na platový strop," přednesl fotbalistův agent David Zíka.

Reálná se momentálně zdá být Süper Lig. "V Pepově případě to nyní vypadá na Turecko, tamní kluby vyvíjely během svátků velkou aktivitu," uzavřel manažer z agentury Global Sports.

V Turecku, kde aktuálně hrají například Filip Novák či David Pavelka, je v rozběhlé sezoně všechno jinak - o titul se totiž perou Basaksehir, Trabzonspor, Malatyaspor a Kasimpasa.

Ostřílený kolega Kadlece, Tetteha, Pulkraba a spol. naposledy skóroval ve Fortuna:lize ještě v srpnu 2018. A klidně to může být na delší dobu jeho poslední zápis.