U milánských Rossoneri čeká na velkou šanci marně. Hajduk Split slibuje Simičovi více...

U milánských Rossoneri čeká na velkou šanci marně. Hajduk Split slibuje Simičovi více...

Ačkoliv si Gennaro Gattuso nechává středního obránce Stefana Simiče v prvním mužstvu AC Milán, moc příležitostí mu neposkytuje.

Bývalý mládežnický reprezentant Česka, jenž už má i jedno vystoupení za áčko, ještě v tomto ročníku Serie A nenastoupil (třináctkrát byl k utkání pouze nominován) a jediný start za Rossoneri si připsal v listopadu v Evropské lize.

Větší herního vytížení by se ale mohl dočkat jinde, než na San Siru. Zájem o jeho osobu totiž projevil chorvatský klub Hajduk Split, jenž na lednovém přestupovém trhu aktuálně pátrá po stoperovi.

Šestinásobný šampion 1. HNL, kterému patří po podzimním dění šestá pozice, původně přemýšlel o Aljaži Strunovi z Palerma, který se však nedávno upsal americkému Houstonu a čeká ho MLS.

Aktuálně se proto hledáček Hajduku přesměroval na zadáka s chorvatskými kořeny. V uplynulých dnech mělo dojít ke kontaktu klubu i samotného hráče, nicméně samotný defenzivní specialista si podle specializovaného serveru alfredopedulla.com vzal čas na rozmyšlenou, protože údajně není přesvědčen o přesunu do Splitu.

Třiadvacetiletý stoper v minulosti oblékal trikoty Crotone, Royalu Excel Mouscron či Varese.