Bývalá hvězda Premier League tvrdě narazila. Kvůli obvinění ze šikany končí v Cardiffu

Nejen ten, kdo ještě relativně nedávno pravidelně sledoval Premier League, si jistě dobře vzpomíná na fotbalistu Craiga Bellamyho. Ten se po ukončení aktivní kariéry dal na trenérskou dráhu. Ta mu však teď byla nedobrovolně přerušena. 

Bývalá hvězda Premier League tvrdě narazila. Kvůli obvinění ze šikany končí v Cardiffu

Na britských ostrovech je to velké téma, vždyť jde o fotbalistu, který v dobách své největší slávy válel za Manchester City, Liverpool či Newcastle a patnáct let působil i ve velšské reprezentaci, za níž v osmasedmdesáti utkáních nastřílel devatenáct gólů.

Tentokrát si však možná dal gól tak trochu vlastní. Svou trenérskou kariéru totiž rozjíždí tam, kde skončil tu aktivní hráčskou - v Cardiffu. Ve velšské metropoli se Bellamy věnoval mladým fotbalistům do osmnácti let, teď však u nich musel skončit. 

Někdejší reprezentační kapitán odstoupil poté, co byl obviněn ze šikany. Měl údajně šikanovat jednoho z fotbalistů, který už ale klub opustil. 

"Chápu, že Cardiff musí vše vyšetřit, proto jsem sám dobrovolně odešel. Samozřejmě mě obvinění mrzí a kategoricky jej odmítám," popřel vše Bellamy. Teď bude muset čekat na to, až vyšetřování ukáže, zda mluví pravdu.