Jankto se mohl vydat do Milána, Sampdoria však svého současného náhradníka neuvolní

O dvaadvacetiletého českého reprezentanta se sedmnácti mezinárodními vystoupeními Jakuba Jankta je zájem i přesto, že po loňském přestupu nezaujal tak, jak se možná čekalo.

Jankto se mohl vydat do Milána, Sampdoria však svého současného náhradníka neuvolní

Bývalý hráč Slavie či Ascoli, za něhož zaplatila Sampdoria Janov Udinese 15 milionů eur, totiž zasáhl v Serii A jen do jedenácti klání a dohromady strávil na hřištích jen 293 minut čistého času bez gólového vyústění.

I přes status žolíka a náhradníka by měl svěřenec jednapadesátiletého kouče Marca Giampaola dohrát sezonu v Sampdorii, která mu i nadále důvěřuje a doufá, že se rozzáří.

Klubu ze stadionu Luigiho Ferrarise pro necelých 37 tisíc diváků přitom přistála na pomyslný stůl konkrétní nabídka slovutného Interu Milán, který se zatím úspěšně pere o místenku v Lize mistrů.

Jak zaznělo na serveru football-italia.net, vedení momentálně sedmého celku Serie A nabídku odmítlo a do hlavního města italské módy vzkázalo, že ho v lednu neuvolní na žádnou jinou adresu.

Kolega Defrela, Quagliarelly, Praeta a spol. tak bude mít další šanci na proražení již v sobotu 12. ledna, kdy jeho tým přivítá v rámci Coppa Italia AC Milán.