Liverpool se rozhodl přes zimu zúžit kádr. Po Solankem odchází na Vitality Stadium i Clyne

Liverpool se rozhodl přes zimu zúžit kádr. Po Solankem odchází na Vitality Stadium i Clyne

Chvíli poté, co Bournemouth ohlásil příchod nadějného útočníka Reds Solankeho, se na soupisku mužstva dostal i další hráč z Kloppovy družiny. Tím je anglický reprezentant Nathaniel Clyne.

Liverpool sice přebývá se čtyřbodovým náskokem na čele tabulky Premier League a o nějakých posilách zatím nějak nahlas nemluví, přesto se rozhodl, že nebude od věci, pokud provětrá kádr od hráčů, které momentálně nevyužívá.

Je tomu jen pár chvil, co se z Anfiledu odporoučel útočník Dominic Solanke, jenž si v dresu Reds moc herních příležitostí zrovna neužil, a nyní jde po jeho stopách i sedmadvacetiletý pravý bek Nathaniel Clyne, jehož si na rozdíl od jeho týmového kolegy Cherries pouze vypůjčili do konce sezony na hostování.

„Jsem velice nadšený, že mi klub tuto příležitost dovolil. Je to pro mě skvělá šance, jak se dostat zpátky do nějakého herního rytmu, a to navíc za doprovodu tak zkušeného manažera, jakým Eddie Howe bezpochyby je,“ pochválil si Clyne hned při vstupu svého nového kouče.

Podle současných informací není součástí tohoto hostování žádná odkupní doložka, takže to vypadá, že Jurgen Klopp na severu Anglie se svým obráncem ještě počítá. Nicméně i s ohledem na to, jaké hráče upřednostňuje nyní, bychom se nemohli divit, kdybychom se v létě dočkali i nějakého překvapení.