Tohle že má být nový lídr Realu? Vždyť je to naprosto směšné, opřela se do Balea bývalá opora klubu

Real Madrid během svého posledního ligového měření sil s tápajícím Villarrealem opět jednou zaváhal a místo toho, aby se dotahoval na vedoucí Barcelonu, tak se jí vzdaluje.

Tohle že má být nový lídr Realu? Vždyť je to naprosto směšné, opřela se do Balea bývalá opora klubu

My se můžeme jenom ptát, jak by zápas vypadal, kdyby se v něm Gareth Bale nezranil, avšak podle toho, co nám prozradil bývalý útočník Predrag Mijatović, tak by to bylo stejně jedno. Muž, jenž měl v době absence Ronalda vystoupit a stát se tahounem týmu, se spíše jen zatáhl a znovu nenaplnil své ambice, s nimiž na Santiago Bernabéu přišel.

„Je to ostuda. Jak si vůbec mohl někdo myslet, že má tento hráč nahradit Ronalda?“ ptal se Mijatovič na španělské sportovní radiostanici El Larguero.  „Nemůžu říct, že mi zrovna leží v žaludku, protože Real stále obdivuji, ale tohle přeci nemůže být nový lídr mužstva, vždyť je to naprosto směšné,“ reagoval.

Bale už dlouhé měsíce svádí dvě bitvy najednou. Ta jedna jest na hřišti a ta druhá mimo něj, neboť ho doprovází neblahý rekord v počtu zranění. I pro něho samotného to musí být těžké se dostat do nějaké herní pohody, když jej neustále sužují podobné komplikace.

„Sledovat Real není letos vůbec jednoduché,“ pokračuje bývalý forward Bílého baletu. „Stejně jako nechápu nějaká rozhodnutí trenéra, tak nechápu, jak mohou hráči občas podávat s ohledem na tento klub takové podprůměrné výkony. Posily jsou potřeba, ale nemyslím si, že přijdou již teď v zimě,“ doplňuje.