Tottenham s Manchesterem United, West Ham - Arsenal, Betis - Real, Italský pohár, Tipsport liga!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od středy 9. ledna 2019 do pondělí 14. ledna 2019? Redakce eFotbal.cz doporučuje například střet Tottenhamu s Manchesterem United, londýnské derby mezi West Hamem a Arsenalem, španělský šlágr Betis Sevilla – Real Madrid, Italský pohár a v neposlední řadě také domácí Tipsport ligu.

Tottenham s Manchesterem United, West Ham - Arsenal, Betis - Real, Italský pohár, Tipsport liga!

STŘEDA 9. LEDNA 2019

9.45: Galavečer Grassrootsčeského fotbalu (záznam slavnostního vyhlášení vítězů ankety FAČR v kategoriích mládežnického fotbalu, fotbalu žen a futsalu z pražského paláce Žofín) – ČT Sport.

10.25 (výkop 10.30): FC Hradec Králové – 1. FK Příbram (utkání Zimní Tipsport ligy) – NOVA Sport 1. Záznam ve 14.45 hodin. NOVA Sport 2 ve 23.35 hodin.

18.40 (výkop 18.45): AS Monako – FC Stade Rennes (čtvrtfinálové utkání Francouzského ligového poháru) – NOVA Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Manchester City – FC Burton Albion (semifinálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.

21.00 (výkop 21.05): FC Paris Saint-Germain – EA Guingamp (čtvrtfinálové utkání Francouzského ligového poháru) – NOVA Sport 1.

ČTVRTEK 10. LEDNA 2019

10.25 (výkop 10.30): FK Jablonec – FK Varnsdorf (utkání Zimní Tipsport ligy) – NOVA Sport 1. Záznam ve 21.05 hodin.

PÁTEK 11. LEDNA 2019

12.55 (výkop 13.00): Baník Ostrava – FK Poprad (utkání Zimní Tipsport ligy) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam ve 20.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Olympique Lyon – Stade Remeš (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Leeds United – FC Derby County (utkání 27. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4, Arena Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Rayo Vallecano – Celta Vigo (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

22.15: Vitória Guimaraes – FC Moreirense (utkání 17. kola portugalské Primeira Ligy/Liga NOS) – Sport 1.

SOBOTA 12. LEDNA 2018

10.25 (výkop 10.30): FC Nitra – Zbrojovka Brno (utkání Zimní Tipsport ligy) – NOVA Sport 1. Záznam ve 23.20 hodin.

12.55 (výkop 13.00: CD Leganés – SD Huesca (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.Záznam ve 22.45 hodin.

13.10 (výkop 13.30): FC West Ham United – FC Arsenal (utkání 22. kola anglické Premier League) – TV Seznam, Digi Sport 4.

15.00: Lazio Řím – Novara Calcio (osmifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 2.

15.55 (výkop 16.00): FC Brighton and Hove Albion – FC Liverpool (utkání 22. kola anglické Premier League) –Digi Sport 4.

16.10 (výkop 16.15): FC Valencie – Real Valladolid (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

16.30: Sporting CP Lisabon – FC Porto (utkání 17. kola portugalské Primeira Ligy/Liga NOS) – Sport 1.

18.00: Sampdoria Janov – AC Milán (osmifinálové utkání kola Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Chelsea – FC Newcastle United (utkání 22. kola anglické Premier League) –Digi Sport 4.

18.25 (výkop 18.30): FC Girona – Deportivo Alavés (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

19.55 (výkop 20.00): SM Caen – OSC Lille (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Crystal Palace – FC Watford (utkání kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FC Villarreal – FC Getafe (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.45: FC Boloňa – Juventus Turín (osmifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 2.

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC Leicester City – FC Southampton (utkání kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

NEDĚLE 13. LEDNA 2019

11.55 (výkop 12.00): Atlético Madrid – UD Levante (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

14.45: Evropská liga – podzim 2018 (sestřih) – NOVA Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): FC Nantes – FC Stade Rennes (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.00: FC Turín – ACF Fiorentina (osmifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

15.10 (výkop 15.15): FC Everton – AFC Bournemouth (utkání 22. kola anglické Premier League) –Digi Sport 4. Záznam ve 21.30 hodin.

16.10 (výkop 16.15): Athletic Bilbao – FC Sevilla (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): FC Toulouse – Racing Štrasburk (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.25 (výkop 17.30): Tottenham Hotspur – Manchester United (utkání 22. kola anglické Premier League) –Digi Sport 4. Záznam ve 23.25 hodin.

18.00: Inter Milán – Benevento Calcio (osmifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Barcelona – SD Eibar(utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Real Betis Sevilla – Real Madrid (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

20.45: SSC Neapol – Sassuolo Calcio (osmifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

21.10 (výkop 21.00): Olympique Marseille – AS Monako (utkání 20. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

PONDĚLÍ 14. LEDNA 2019

17.30: Cagliari Calcio– Atalanta Bergamo (osmifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC Red Star 93 Paříž – RC Lens (utkání 20. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Manchester City – FC Wolverhampton Wanderers(utkání 22. kola anglické Premier League) –Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Real Sociedad San Sebastian – Espanyol Barcelona (utkání 19. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.00: AS Řím – Virtus Entella (osmifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 1.