Ševcům se vrátil Džafič. A Bílek se může těšit i na další nové záložníky...

Ševcům se vrátil Džafič. A Bílek se může těšit i na další nové záložníky...
OBSAHUJE VIDEO

Na zlínské Letné zatím po zimní dovolené neproběhly žádné výraznější změny. Trenér Michal Bílek nepřivítal z podzimního kádru pouze Josipa Baliče, Lukáše Holíka a Jean-Davida Beauguela.

Na prvním tréninku Ševců se naopak objevily nové tváře v podání dvou mladíčků Martina Cedidly a Jana Hellebranda. S týmem taky trénoval Adnan Džafić, jenž se vrátil z hostování v Mladé Boleslavi...

"Do Zlína jsem se těšil nejen kvůli spoluhráčům, ale i na lidi okolo klubu," přiznal zlínský navrátilec, jenž v minulosti působil také v Čáslavi a Táborsku.

O dalších nových tvářích se má teprve rozhodnout. "Intenzivně sháníme posily. Zejména v záloze potřebujeme zvýšit konkurenci," uvedl sportovní manažer Fastavu Zdeněk Grygera, který současně ozřejmil, že si tým vystačí se čtyřmi nynějším útočníky, a sice Vyhnalem, Jakubovem, Železníkem a Poznarem.

Zlín má navíc stále zájem o slávistu Jakuba Jugase. "Kuba ale odcestoval se slávisty na soustředění," informoval Michal Bílek, že k případné půjčce může dojít až po sešívaném návratu ze zahraničí.

Vrcholem zimní přípravy bude pro Zlín Turecko, kde se utká například s ruským Rubinem Kazaň či dánským Sonderjyske.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.