Traoré i Olayinka konečně zažívají Trpišovského dril. Cílem pro jaro je uzmout double

Traoré i Olayinka konečně zažívají Trpišovského dril. Cílem pro jaro je uzmout double
OBSAHUJE VIDEO

Aktuální ligový lídr z Edenu už trénuje na španělské půdě kompletní. Protože Peter Olayinka ani Ibrahim Traoré letní kondiční soustředění pod vedením Jindřicha Trpišovského neabsolvovali, libují si, že nyní už mohou být součástí sešívaného kolosu od samotného startu.

"Na začátku sezony jsem tu nebyl na předsezonní přípravu, ale teď ji s týmem začínám už od začátku. Takže si myslím, že v druhé půlce sezony budu lepší. Je pro mě velmi důležité, že můžu být s týmem. Každý každého takto pozná," uvedl na webu slavia.cz bývalý středopolař Táborska či Zlína Traoré, na něhož slavné "S" uplatnilo opci.

Jaké bude mít osobní cíle pro jarní část? "Bylo mojí ambicí a cílem zde zůstat a teď tu zůstat mohu. Ale musím pokračovat v práci, zlepšovat se a pomáhat týmu. Pro mě jsou na prvním místě vždy týmové cíle. Jsme první v lize a doufám, že můžeme vyhrát titul a pohár. Museli jsme investovat, abychom mohli znovu hrát v Evropě, a myslím, že se nám povede dostat se do dalšího kola. To je můj cíl. Osobně doufám, že budu hrát a tvrdě pracovat. Doufám, že odehraji za Slavii spoustu zápasů," pokračoval třicetiletý rodák z Pobřeží slonoviny.

O doublu mluvil i nigerijský útočník Peter Olayinka. "Tohle je nový rok 2019, čas na to se soustředit, dělat všechno spolu a stát se mistry. Je pro mě velmi dobré, že jsem s týmem na přípravě, můžeme se lépe připravit. Na to jsem zvyklý a doufám, že vše bude na jaře dobré. Mým hlavním cílem je vyhrát double, vyhrávat spolu jako tým," zakončil webem slavia.cz citovaný ofenzivní hráč s minulostí v konkurenční Dukle.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.