Dybala strádá a Stará dáma začíná uvažovat o prodeji

Paulo Dybala se v letošní sezóně trápí, tedy alespoň co se týče italské Serie A. Juventus tak pomalu začíná uvažovat o tom, že by argentinského útočníka prodal. 

Dybala strádá a Stará dáma začíná uvažovat o prodeji

Paulo Dybala po příchodu Cristiana Ronalda střelecky strádá, tedy alespoň v Serii A. V Lize mistrů sice v pěti duelech nasázel pět branek, v lize ale zaznamenal pouhé dvě trefy.

Již sedm zápasů čeká na branku a podle informací italských médií začíná vedení Staré dámy uvažovat o prodeji. Obrovský zájem mají PSG, Bayern Mnichov a taktéž Manchester City, těmto celkům nyní Juventus poslal jasný vzkaz.

Podle Tuttosportu bude úřadující italský mistr naslouchat všem nabídkám, které přesáhnou 100 milionů eur. Všechny tři celky již svou nabídku zaslaly, ani jedna z nich ale tuto sumu nepřesáhla, jelikož Juventus všechny ignoroval.

Bianconeri tak prodej své hvězdy nevylučují, opakuje se ovšem stejný případ jako před necelými třemi lety u Paula Pogby. I tehdy vedení Staré dámy uvedlo, že hráč je na prodej, pokud některý z velkoklubů nabídne alespoň 100 milionů eur.