Co se děje s Coutinhem? Ředitel Amor promluvil o jeho budoucnosti

Co se děje s Coutinhem? Ředitel Amor promluvil o jeho budoucnosti

Philippe Coutinho v posledních čtyřech zápasech La Ligy začal jen na lavičce a ve Španělsku se ihned začalo spekulovat o jeho budoucnosti. Co k jeho osobě řekl ředitel Guillermo Amor?

Philippe Coutinho na začátku sezóny jednoznačně patřil do základní sestavy Barcelony. Během úvodních jedenácti ligových zápasů si připsal čtyři trefy, poté si ale poranil stehenní sval a přišel o své pevné místo.

Do posledních čtyř ligových duelů naskočil vždy jen na pár minut jako náhradník a ve Španělsku se ihned začalo spekulovat, jaká ja v Barceloně Coutinhova budoucnost.

Všechny spekulace ale dnes rezolutně odmítl ředitel katalánského velkoklubu Guillermo Amor. "Coutinho je hráč s mnoha zkušenostmi, je to jeden z nejlepších hráčů v Evropě a je připraven za nás hrát pět minut nebo celé utkání," řekl Amor pro Movistar.

"Je to hráč, který myslí především na tým a méně na sebe. Není pochyb o tom, že je jedním z nejlepších hráčů na světě. Vždy hrál dobře za Barcelonu a vedení jej podepsalo proto, že je jedním z nejlepších na světě a hodně nám toho ještě dá. Má mnoho let v Barceloně před sebou a ukáže nám toho ještě spoustu," doplnil Amor.

 

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.