Co se děje s Coutinhem? Ředitel Amor promluvil o jeho budoucnosti

Philippe Coutinho v posledních čtyřech zápasech La Ligy začal jen na lavičce a ve Španělsku se ihned začalo spekulovat o jeho budoucnosti. Co k jeho osobě řekl ředitel Guillermo Amor?

Co se děje s Coutinhem? Ředitel Amor promluvil o jeho budoucnosti

Philippe Coutinho na začátku sezóny jednoznačně patřil do základní sestavy Barcelony. Během úvodních jedenácti ligových zápasů si připsal čtyři trefy, poté si ale poranil stehenní sval a přišel o své pevné místo.

Do posledních čtyř ligových duelů naskočil vždy jen na pár minut jako náhradník a ve Španělsku se ihned začalo spekulovat, jaká ja v Barceloně Coutinhova budoucnost.

Všechny spekulace ale dnes rezolutně odmítl ředitel katalánského velkoklubu Guillermo Amor. "Coutinho je hráč s mnoha zkušenostmi, je to jeden z nejlepších hráčů v Evropě a je připraven za nás hrát pět minut nebo celé utkání," řekl Amor pro Movistar.

"Je to hráč, který myslí především na tým a méně na sebe. Není pochyb o tom, že je jedním z nejlepších hráčů na světě. Vždy hrál dobře za Barcelonu a vedení jej podepsalo proto, že je jedním z nejlepších na světě a hodně nám toho ještě dá. Má mnoho let v Barceloně před sebou a ukáže nám toho ještě spoustu," doplnil Amor.