Lukaku přiznal, že ho Solskjaer úplně zaskočil. Co všechno si chválí kromě zlepšené komunikace?

Příchod pětačtyřicetiletého Ole-Gunnar Solskjaera se zatím Manchesteru United vyplácí a Rudí ďáblové pouze vítězí. A podobnou šňůru si vede také pětadvacetiletý belgický snajpr Romelu Lukaku. 

Lukaku přiznal, že ho Solskjaer úplně zaskočil. Co všechno si chválí kromě zlepšené komunikace?

Zatímco v poslední době zrovna dvakrát nezářil, ve všech třech zápasech pod novým norským manažerem dokázal skórovat a znovu je z něj obávaný útočník.

Změnu na Old Trafford si někdejší hráč Evertonu, West Bromwiche, Chelsea či Anderlechtu mimořádně pochvaluje. "Opravdu ode mě vyžaduje, abych se tlačil k bráně. Dobře ví, že pokud tak činím, jsem velmi nebezpečný a tak se cítím nejlépe," zářil probuzený kanonýr, jehož si vedení United pořídilo před rokem a půl za necelých 85 milionů eur.

Šestinásobný mistr Premier League s trenérskou minulostí v Molde a Cardiffu City na něj působí jako živá voda. "Říká mi, abych se zkoušel odpoutat od obránců a podobné věci. Také ode mě chce, abych byl pořád v pohybu. Právě na tom jsme poslední týdny pracovali. Každý den se na sobě snažím pracovat a zlepšit svou hru," pokračoval kolega Pogby, Freda, Fellainiho, Matiče a spol.

"Ole se mnou mluví každý den. Opravdu stále a mě to moc těší. Radí mi ohledně pohybu a jeho postřehy jsou cenné, protože o útočníkovi mého typu toho ví hodně. Hned od prvního dne, když jsem se vrátil do hry, udělal detailní analýzu mé hry. Byl jsem z toho úplně zaskočen a moc mi tím pomohl," chválil svého nadřízeného robustní fotbalista, jenž je společně s Martialem aktuálně nejlepším ligovým střelcem dvacetinásobného anglického šampiona.

Další přesný zásah se bude od Lukaka čekat v neděli v Londýně. Tým z rudé strany Manchesteru se v britské metropoli utká s lépe postaveným Tottenhamem.