Další ofenzivní tahy v Ostravě: Zajícův příchod do Baníku by zřejmě odnesl Šašinka

Další ofenzivní tahy v Ostravě: Zajícův příchod do Baníku by zřejmě odnesl Šašinka

Ačkoliv už se ambiciózní Baník na startu zimní přípravy posílil exopavským kapitánem Nemanjou Kuzmanovičem, poslední nová tvář do ofenzivní řady ostravského souboru to nebude.

Sportovní ředitel třetího celku Fortuna:ligy Marek Jankulovski jedná o dalších jménech, což potvrdil také hlavní trenér Bohumil Páník...

"Ronalda asi nekoupíme, ale věřím, že dva hráči ještě přijdou. Tím bychom napodobili léto, kdy přišli tři kvalitní hráči, takže jsme pracovali dobře. A já věřím, že to znovu zopakujeme," uvedl na webu fcb.cz někdejší stratég zlínských Ševců.

Se zaměstnavatelem Baroše, Diopa, Filla, Stronatiho, Laštůvky a spol. je mediálně skloňován jak jablonecký Martin Doležal, tak o pár let mladší Tomáš Zajíc, jenž patří Slovácku.

Odchovanec klubu z Uherského Hradiště je ve svých dvaadvaceti letech pořád považován za nadějnou tvář, o čemž svědčí i 16 prvoligových branek v sedmašedesáti vystoupeních na nejvyšší úrovni.

Podle jistých spekulací by dokonce mohlo dojít k výměně, která by se dotkla o rok staršího dlouhána Jakuba Šašinky. Bývalý hráč Popradu na podzim naskočil do ligového dění jedenáctkrát a během 417 minut poskytnutého času sjednou skóroval. Vedení však možná od svého odchovance čekalo ještě o něco více.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.