Chelsea se brzy pochlubí dvojicí nových záložníků, kteří dorazí z Cagliari a Zenitu Petrohrad

Momentálně čtvrtý tým Premier League, který sídlí na londýnském Stamford Bridge, tento týden přivede dvě nové tváře, které posílí kádr italského manažera Maurizia Sarriho.

Chelsea se brzy pochlubí dvojicí nových záložníků, kteří dorazí z Cagliari a Zenitu Petrohrad

Jak zaznělo na kanálech Sky Sports, Blues se v lednu posílí jak o záložníka Cagliari Nicolóa Barellu, jehož exneapolský stratég dobře zná ze Serie A, tak o středopolaře Zenitu Petrohrad Leandra Paredese, jenž tak na svém dresu vymění pouze odstín, když světlou nahradí o něco tmavší modrou.

Nynější lídr ruské Premier League ztratí čtyřiadvacetiletého Argentince Paredese po roce a půl. V létě 2017 si totiž bývalé eso Boky Juniors, Chieva či Empoli pořídil za 23 milionů z AS Řím.

O tři roky mladší Ital Barella je oporou Cagliari již několik sezon a v nejvyšší italské soutěži pozvolna směřoval ke sto startům. Jedná se ovšem o "zlého muže" Cagliari - za posledního dva a půl roku totiž někdejší mladík Corna obdržel tři červené a 29 žlutých karet.

V Londýně se má za to, že dotyčné transfery pošlou několik soudobých členů šestinásobného mistra Anglie pryč. Prvním by měl být jednatřicetiletý Cecs Fábregas.