Trávník o letenském nákupu Lischky a Hanouska: Nemyslím, že jsme hodně oslabeni a že Sparta přes jaro nějak naroste

Trávník o letenském nákupu Lischky a Hanouska: Nemyslím, že jsme hodně oslabeni a že Sparta přes jaro nějak naroste

Jablonecký kádr již v průběhu zimní přestávky opustilo trio Masopust, Lischka a Hanousek. Další často skloňované jméno Michal Trávník své dnes již bývalé spoluhráče, kteří se odebrali do slavných pražských "S" chápe...

"Sparta je velký klub. A když nabídne takové podmínky hráčům a klubu, tak se asi nedivím, že neodmítli. My tu máme další hráče, s kterými se počítá. Nemyslím si, že jsme nějak hodně oslabeni a naopak, že Sparta nějak naroste přes jaro," zavěštila si na webu fkjablonec.cz bývalá opora Slovácka.

O záložníka měla svého času zájem Slavia. "Nějaký zájem tam asi z jejich strany byl, ale jestli to dojde až do nějaké finální fáze, to opravdu nevím," pronesl na stránkách fkjablonec.cz kolega Hovorky, Chramosty a spol., který je s přestupem v posledních přestupových obdobích spojován pravidelně...

"Se mnou to nedělá nic. Spíš ty lidi okolo a média. Všechno se do mě hustí a už je to celkem dlouho a stále se to tak omílá. Už to trvá nějaký pátek. Furt odpovídám stejně, a tak nějak dokola," doplnil.

A jak je to tedy druhé lednové úterý? "Neleží nic na stole. Jestli něco bude, bude. Jestli nic nebude, tak zůstanu a budu se prát tady v Jablonci. Vždycky se chcete posouvat, ani já nejsem výjimka. Ale to nezáleží jen na mně," upozornil Trávník, který by upřednostňoval odchod za hranice rodné země. "Kdyby to přišlo, asi bych preferoval zahraničí," zakončil na fkjablonec.cz čtyřiadvacetiletý borec.