Bakoš o plzeňské konkurenci: Neřeším, o kolik míst mezi sebou bojujeme. Doufám, že se ještě budu moct fanouškům ukázat

Bakoš o plzeňské konkurenci: Neřeším, o kolik míst mezi sebou bojujeme. Doufám, že se ještě budu moct fanouškům ukázat
OBSAHUJE VIDEO

Jedním z útočníků, kterého čeká v těchto dnech a týdnech boj o místo pod plzeňským sluncem, je pětatřicetiletý navrátilec z hostování ve Spartaku Trnava Marek Bakoš.

"V klubu, který chce bojovat o přední pozice na všech frontách, je to logické. Plzeň je natolik silné mužstvo, že potřebuje mít konkurenci na všech postech," uvedl na webu fcviktoria.cz staronový svěřenec kouče Pavla Vrby.

Ačkoliv je Michael Krmenčík dlouhodobě zraněný, Beauguel, Řezníček nebo Chorý jsou více než důstojnou konkurencí. "Neřeším, o kolik míst mezi sebou bojujeme. Vrátil jsem se z hostování a jdu pracovat na tom, aby byl náš klub úspěšný a naplnil své cíle. Nic jiného teď neřeším," doplnil.

Tento týden už se podílel i na šestigólové výhře nad Ústí nad Orlicí. "Těšil jsem se na ten návrat. Plzeň je můj domov. Teď jsem si dal půl roku oddych a přišel jsem v plné síle s touhou dostat se na hřiště a pomoci klubu," nechal se slyšet slovenský kolega Hubníka, Hrušky, Hořavy a spol.

Díky poslednímu angažmá dobře zná i nejbližšího pohárového soupeře Viktorie Dinamo Záhřeb, se kterým se Spartak utkal během podzimu dvakrát. "Byl to zajímavý půlrok jak co se týká mě, tak i klubu, takže na to budu vzpomínat jen v dobrém. Odvedl jsem svoji práci a lidé v Trnavě to ocenili, za což jsem rád. Doufám, že na mě fanoušci tady nezapomněli a budu se jim moct ještě ukázat," zakončil na stránkách fcviktoria.cz bývalý hráč Žiliny či Liberce.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.