Může se Vaclík těšit na spoluhráče s minulostí v Realu, Juventusu či Chelsea?

Může se Vaclík těšit na spoluhráče s minulostí v Realu, Juventusu či Chelsea?

Návrat útočníka Alvara Moraty do Španělska? Podle sportskeeda.com je tato varianta v jednání. Forvard Chelsea by však nezamířil zpět do Realu Madrid, ze kterého na Stamford Bridge odešel, ale mohl by se stát novým spoluhráčem Tomáše Vaclíka v Seville. Jeden z šéfů andaluského celku Joaquin Caparros však dodává, že tento transfer by byl velmi, velmi komplikovaný.

Morata, který byl považován za budoucnost Realu, dal v londýnském klubu od svého příchodu v červenci 2017 šestnáct ligových branek, což úplně nekoresponduje se sumou 60 milionů liber, kterou za něj Blues utratili. Navíc v této sezoně zdaleka nepatří do základní sestavy a spíše střídá. I proto se mluví o jeho možném odchodu.

Caparros se nechal slyšet, že se s šestadvacetiletým útočníkem již sešel a probíral s ním možné podmínky spolupráce. Do toho ovšem má co mluvit i Chelsea. Přestup se v tuto chvíli nejeví příliš pravděpodobně vzhledem k finančním možnostem Sevilly, ale hostování by bylo poměrně schůdnou variantou.

„Je pravda, že o Moratu máme zájem. Ale bude to velmi zdlouhavý a složitý proces,“ řekl Caparros pro klubovou televizi a pokračoval: „Sám hráč vyjádřil zájem o přesun k nám, ale je to velmi komplikované. S Chelsea se vyjednává opravdu složitě.“

Pravděpodobnější se tak jeví angažmá Munira El Haddadiho z Barcelony, kterému na konci sezony vyprší smlouva a bude moci přijít zcela zdarma. V této sezoně za Blaugranas odehrál třiadvacetiletý útočník jediné utkání v LaLize, takže se svým vytížením není spokojený. „To je další možnost. Je mladý, splňuje naše požadavky a již několik let ho sledujeme,“ dodal Caparros.