Chcete Eriksena? Zaplaťte 225 milionů liber, vzkazují kohouti

Chcete Eriksena? Tak zaplaťte 225 milionů liber. Takovou odpověď dostal od Tottenhamu Realu Madrid, který se uchází o služby dánského ofenzivního záložníka. Jeden z nejdůležitějších mužů sestavy Spurs je v hledáčku Realu už dlouho a dost možná je jedním z nejlepších středopolařů v celé Premier League. Toho si jsou zástupci londýnského klubu vědomi a nebojí se cenu šroubovat do závratných výšin.

Chcete Eriksena? Zaplaťte 225 milionů liber, vzkazují kohouti

Ostatně vyjednávání s Realem není v kancelářích Tottenhamu ničím novým. Již v minulosti z White Hart Lane na San Bernabéu zamířili Gareth Bale nebo Luka Modrič. Nyní by se stejným směrem mohl stěhovat Christian Eriksen.

Eriksen kromě tvorby hry umí perfektně zahrávat standardní situace. V této sezoně se blýskl už čtyřmi góly a sedmi asistencemi v 18 zápasech. Ačkoli figuruje v dlouhodobých plánech manažera Mauricia Pochettina, jeho setrvání v Londýně je hodně nejisté. A může za to právě Real.

Šestadvacetiletý hráč má s kohouty smlouvu ještě na 18 měsíců, ale zatím se příliš nemá k jejímu prodloužení. To pochopitelně nahrává do karet případným zájemcům, protože vedení Spurs se výrazně zhoršuje vyjednávací pozice.

Před dvěma měsíci se šéf Hotspur Daniel Levy nechal slyšet, že je ochotný Eriksena prodat, ale jedině za rekordní sumu. Nyní byl konkrétnější. Požaduje 225 milionů liber. Tato částka je i na Real příliš vysoká, ale v Madridu věří, že by se o ní dalo ještě smlouvat. Zvlášť pokud se kohoutům nebude dařit s dánským reprezentantem domluvit na novém kontraktu.