Hašek si po Ďolíčku věří i na Letné: Mám kvalitu na to, abych se vešel do základní sestavy

Hašek si po Ďolíčku věří i na Letné: Mám kvalitu na to, abych se vešel do základní sestavy

Stejnojmenný potomek trenéra vršovických Klokanů Martina Haška se vrátil na Spartu v minulém týdnu a uprostřed právě probíhajícího týdne odehrál proti Českým Budějovicím za letenské áčko první dějství.

Jaké byly jeho dojmy? "Převážně pozitivní, první poločas jsme vyhráli 2:0, celý zápas 3:1. Hrálo se mi dobře, mělo to docela úroveň. Já se těším na každý trénink a na každý den. Na zápas jsem se taky těšil, ale zas nic šíleného, přáteláky jsem za A tým Sparty hrával už dřív. Takže já se hlavně těším na mistrovské zápasy," vzkázal na stránkách sparta.cz třiadvacetiletý středopolař Martin Hašek mladší, jehož osobní konto zdobí k tomuto datu 64 prvoligových startů a 8 gólů.

Jak se mu spolupracovalo s Nicolae Stanciuem? "Nejen Nico Stanciu ale i všichni ostatní spoluhráči mají velkou kvalitu. V tomhle směru se mi s nimi spolupracovalo dobře. S Nicem jsme si na hřišti byli blízko, byli jsme domluveni, že se případně budeme prohazovat. Takže s tím jsem spokojený," doplnil na oficiálních stránkách slavného "S" nový svěřenec trenéra Zdeňka Ščasného, jenž v minulosti prošel také Vlašimí, Viktorií Žižkov a Pardubicemi.

Jak si věří ohledně sparťanské konkurence? "Těžko předjímat. Já se budu snažit udělat pro to všechno, jestli se mi to povede anebo ne, to už je věc druhá. Co víc pro to můžu udělat, než každý den pracovat naplno, aby se to povedlo. Když jsem přicházel do Bohemky, byl jsem v podobné situaci. Byl jsem tam na testy jako neznámý hráč z Vlašimi, takže začátky byly stejné. Vždycky jsem věřil ve svoje schopnosti, že jsem kvalitní hráč a je tomu tak i teď. Věřím, že mám kvalitu na to, abych se vešel do základní sestavy," uzavřel optimisticky naladěný kolega Drchala, Lischky, Hanouska a spol.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.