Zeman už v Plzni dohrál, měl by se zjevit na předměstí izraelského Tel Avivu

Zeman už v Plzni dohrál, měl by se zjevit na předměstí izraelského Tel Avivu

Ze západočeské Doosan arény je na odchodu devětadvacetiletý záložník Martin Zeman, se kterým přestal hlavní kouč Viktorie Pavel Vrba počítat již v průběhu podzimní části.

V podzimní Fortuna:lize odehrál Zeman během devatenácti kol jen 417 minut čistého času a také v Lize mistrů zasáhl jen do jednoho utkání z celkových šesti.

Aktuálně trénuje bývalý hráč Sparty, Admiry Vídeň, Senice, Příbrami či Sionu, jenž přitom ve Štruncových sadech prodloužil loni kontrakt o tři roky až do léta 2021, mimo první mužstvo Viktorie a čeká na transfer...

Podle posledních zpráv ho čeká v pořadí čtvrtá zahraniční štace. "Velký zájem projevil klub z předměstí Tel Avivu Hapoel Raanana, který je v tabulce nejvyšší soutěže devátý. Dohoda je na dobré cestě," prozradil na stránkách sport.cz hráčův agent Pavel Zíka.

Hapoel Ra´anana AFC, jenž byl založen v roce 1972, hraje domácí duely na Národním stadionu Ramat Gan pro více než 41 tisíc diváků. Protože v Izraeli není přestávka, soutěž běží dál a nejbližší zápas čeká tým v sobotu 12. ledna proti Bnei Yehuda. Ten by však kolega Limberského, Petržely, Hubníka a spol. ještě stihnout neměl.