Vatajelu v Jablonci se zdá být jistotou. Na Střelnici ale krouží i kolem cizinců z Karviné a Spartaku Trnava

Vatajelu v Jablonci se zdá být jistotou. Na Střelnici ale krouží i kolem cizinců z Karviné a Spartaku Trnava

Jablonec, jenž v prvoligové tabulce přezimuje o bod před Spartou na čtvrté pozici, sice v průběhu zimní přestávky přišel o několik hráčů, nicméně už se také posílil a to by měli být na cestě také Libor Kozák či Bogdan Vatajelu, jenž svého času v Generali aréně pod Petrem Radou notně pookřál a hrál svůj nejlepší fotbal v rámci české mise.

Protože účastníkovi Evropské ligy hrozí také brzké ztráty Michala Trávníka (Southampton či Galatasaray) či Dávise Ikauniekse (Slask Wroclaw), severočeský klub ze Střelnice by se mohl po další nové tváři podívat na sousední Slovensko, odkud už si před pár dny pořídil Andreje Fábryho z Nitry.

Nově by měl mít zelenobílý celek na mušce pětadvacetiletého gruzínského záložníka Vachtanga Čanturišviliho ze Spartaku Trnava. Pětinásobný reprezentant své země působí u našich východních sousedů v dresu Andělů rok a půl a předtím oblékal dresy Oleksandrie či Dinama Tbilisi.

Miroslav Pelta a Petr Rada zvažují také tranfer šestadvacetiletého bosenského obránce Bojana Letiče, jenž naposledy působil v barvách Karviné, za kterou si na vé konto připsal 30 prvoligových vystoupení a předtím se pral tři sezony v trikotu Žiliny.