Karviná se pochlubila srbskou posilou do defenzivní řady, která dorazila ze Slovanu Bratislava

OBSAHUJE VIDEO

Karviná oznámila pár dní po startu zimní přípravu novou posilu do defenzivní řady, kterou se stal šestadvacetiletý srbský zadák Milan Rundič.

Karviná se pochlubila srbskou posilou do defenzivní řady, která dorazila ze Slovanu Bratislava

Levonohý stoper z Bělehradu v minulosti oblékal trikot chorvatského Interu Zaprešič a poté se usadil ve slovenské nejvyšší soutěži, ve které se mu podařilo vybojovat dva mistrovské tituly a čtyři triumfy v poháru.

Stalo se tak v barvách Trenčína a Slovanu Bratislava, odkud se rychlý obránce s kvalitní rozehrávkou do české Fortuna:ligy odebral. Naše východní sousedy opustil po 92 zápasech a pěti brankách.

"Velmi se těším na nadcházející přípravné zápasy a pak samozřejmě na zápasy české ligy. Je to určitě lepší liga než slovenská. Chci se ukázat a pomoci k tomu, abychom zůstali v lize," vzkázal defenzivní specialista.

A co názor jeho nového nadřízeného? "Očekávám, že nám Milan do defenzivy přinese vítězné souboje, dobrou organizaci hry a vítěznou mentalitu. Je to hráč, který má za sebou hodně těžkých utkání," pronesl na webu mfkkarvina.cz kouč Norbert Hrnčár.

Kromě Rundiče, který na podzim ve Slovanu příliš nehrával a v lize nasbíral jen 58 minut, už zaměstnavatel Budínského, Berkovce, Wágnera či Panáka přivedl i slovenského beka Timoteje Záhumenského.