Agent hvězdy Watfordu prozradil: Jednání s Chelsea jsou v plném proudu

Podobně jako přestupové období, tak i jednání klubů o nových posilách jsou již v plném proudu. Jedna taková by brzy mohla oblékat modrý dres londýnské Chelsea.

Agent hvězdy Watfordu prozradil: Jednání s Chelsea jsou v plném proudu

Skupinka hráčů trenéra Javia Garcii naplňuje předsezonní očekávání skvěle. Nejenomže se jí boj o udržení netýká, ale navíc by mohla s trochou štěstí atakovat i příčky zaručující účast v pohárové Evropě.

Jedním z těch hráčů, kteří vyčnívají nad ostatními, je i osmadvacetiletý argentinský záložník Roberto Pereyra, který dříve v minulosti oblékal kromě Watfordu také trikot Juventusu, Udinese nebo River Plate.

„Transfer až v létě, nebo hned v zimě? Na přestupovém trhu nikdy nevíte, co se stane,“ pravil v přítomnosti novinářů z Tuttosport hráčův agent Sergio Furlan.

„V posledních týdnech se o Roberta pokoušela Chelsea, to je čirá pravda, ale také je pravda, že si jej Watford chce ponechat až do konce sezony,“ prozradil, jaká je současná situace.

„Mluvil jsem o tom už několikrát,“ vracel se ke slovu Furlan, „jednání jsou v plném proudu, Sarri si přeje získat Pereyru pod svá křídla, ale nejsem si jistý, jestli ho klub uvolní už teď v zimě,“ dodal.